Nabízíme Vám službu zaslání vzorků prken na Vámi určenou adresu. Váš požadavek odešlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Počet objednaných vzorků není limitován.

Výhody vzorků

  • Před objednáním prken se můžete podle vzorku ujistit, zda Váš výběr odstínu skutečně odpovídá Vašim představám.
  • Odstíny zobrazených prken mohou vykazovat na Vašem monitoru odchylky od reálného vzhledu.
  • Pokud se Vám líbí více odstínů a nemůžete se sami okamžitě rozhodnout, můžete Váš výběr podle vzorků konzultovat s Vašimi přáteli.

Ceny vzorků

  • Vzorek prkna o délce 5 cm stojí 50 Kč
  • Větší rozměr vzorku dle dohody
  • Poštovné k objednávce (bez omezení počtu vzorků) 120 Kč
  • Vzorky jsou rozměrově upravená prkna, u kterých není možné uplatnit nárok na vrácení dodavateli.

POPTÁVKY

Cenu Vaší terasy si můžete jednoduše spočítat na našem kalkulátoru. Vaší poptávku můžete také zaslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

OBJEDNÁVKY

Doporučujeme Vám navštívit GRANDECK® prodejce, kteří Vám poskytnou zázemí pro výběr Vaší podlahy z kompletní kolekce GRANDECK®. Terasová prkna můžete také ihned objednat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Zboží Vám zašleme na Vámi uvedenou adresu nebo při osobním odběru ke GRANDECK® prodejci, ke kterému máte nejblíže.

REALIZACE

Poradíme Vám při výběru terasy a zajistíme Vám odbornou montáž. S dostatečným předstihem je možné zadat do výroby požadavek na atypické délky prken. Minimalizuje se tím odpad prken při instalaci terasy, což výrazně sníží její celkovou cenu.

2014-2024 © KARSIS s.r.o., tel: +420 317 725 151, e-mail: web@grandeck.cz

NAHORU